MAN sunkvežimių ardymas

MAN sunkvežimiai buvo pradėti gaminti Vokietijoje seniau nei prieš du amžius, apie 1758 metus. Nuo to laiko jų gaminami sunkvežimiai vis populiarėjo ir šiuo metu yra viena iš didžiausių sunkvežimių kompanijų pasaulyje. Sunkvežimiai MAN nėra naujiena ir Lietuvos rinkoje, jų galimybėmis naudojasi gan didelė dalis įmonių mūsų šalyje. Bet, kad ir kokie garsūs bebūtų sunkvežimiai, jie nėra apsaugoti nuo įvairių gedimų, kuriuos patiria intensyvaus eksploatavimo metu.

Vokiškų sunkvežimių MAN remontas nėra sudėtinga, jei gedimo šalinimui turima reikiama dalis. Ženkliai lėčiau remontas vyksta, jei sulūžusios ar sugedusios sunkvežimio dalies tenka ieškoti. Neretai tai tampa gan dideliu iššūkiu meistrams bei įmonių vadovams, o paieškos rezultatai ne visada duoda norimų rezultatų.

Pro Truck‘s viena iš veiklos sričių yra MAN sunkvežimių ardymas. Tokio proceso metu gaunama itin didelis kiekis įvairių dalių, pradedant naudotais akumuliatoriais ir baigiant įvairiomis važiuoklės dalimis. Man sunkvežimių ardymas nėra sudėtingas procesas, bet šis procesas reikalauja tam tikro laiko. Todėl neradę ieškomos sunkvežimio MAN dalies atsiųskite mums užklausimą ir tikėtina, kad mes rasime tai ko Jūs ieškote.

Pro Truck‘s – MAN sunkvežimių ardymas.