DAF sunkvežimių ardymas

DAF sunkvežimių atsiradimas minimas daugelyje šaltinių. Juose minima, kad šie sunkvežimiai buvo sugalvoti kelių Anglijos verslininkų, bet vėliau juos gaminusi įmonė parduota Olandų „DAF Truck NV“. Koks būtų šių sunkvežimių kompanijos likimas nežinia, jei istorija nebūtų taip palankiai susiklosčiusi. Greičiausiai, kad ir lietuviai nebūtų girdėję apie tokių sunkvežimių egzistavimą, kuriais šiuo metu naudojasi gan didelis įmonių skaičius ir Lietuvoje.

DAF sunkvežimių priežiūra nėra sudėtinga, kol neprireikia keisti sugedusios arba sulūžusios detalės. Būtent tokias galimybes, susirasti reikiamą sunkvežimio dalį ir siūlo mūsų įmonė Pro Truck‘s. DAF sunkvežimių ardymas leidžia mums papildyti turimų sunkvežimių dalių sąrašą, todėl susirasti ieškomą nebus sudėtinga. Suprantama, kad šiuo metu gali tokios dalies sąraše ir nebūti, bet tai nereiškia, jog jos neturime. DAF sunkvežimių ardymas yra intensyvus procesas ir jei susisieksite su mumis neradę tinkamos dalies tikėtina, kad mes Jums padėsime rasti tai ko ieškojote arba, jau nebesitikėjote atrasti.

Mūsų ardomi sunkvežimiai daugeliui meistrų leidžia sutaupyti laiko atliekant sunkvežimio remonto darbus. Įsigyjant naudotas dalis sutaupoma daug lėšų, kurias galima naudingai panaudoti kitų dalių įsigijimui.

Su Pro Truck‘s raskite tai ko ieškote.